DOPRAVA ZDARMA NAD 5000,- KČ.

. 

Jsme Anna Cichá a Radka Ševcovicová, české módní designérky, kamarádky, které se potkaly během studií na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V roce 2013 jsme založily vlastní značku About, která má svůj domov v Brně.


Nejdůležitějším znakem naší tvorby je od počátku dokonalé řemeslné zpracování. V prvních letech jsme se proto věnovaly především zakázkové tvorbě pro ženy a samostatnou kapitolou pak byly svatební šaty, které navrhujeme a šijeme budoucím nevěstám na míru dodnes.


V roce 2019 se náš tým rozrostl a About se změnil na současné about studio.

Vytvořily jsme dvě samostatné kolekce: STÁLÁ je kolekcí nadčasových oděvů, kousků, které jsou základními prvky ženského šatníku.
V LIMITCE naopak najdete výraznější solitérní kusy, které jsou v nabídce jen omezenou dobu a v omezeném počtu.


I nadále se věnujeme zakázkové tvorbě pro ženy, kterým nevyhovuje standardní konfekční velikost, i těm, které ocení individuální přístup a péči.


Vyznáváme minimalismus a nadčasovost, klademe velký důraz na jedinečné střihy a precizní zpracování. Rády pracujeme s přírodními materiály, jako je hedvábí nebo vlna, pro jejich nenahraditelné vlastnosti.

Výroba všech našich oděvů probíhá za férových podmínek výhradně v Brně a blízkém okolí. Materiály pochází od evropských či přímo českých výrobců.